דיג'יקו משדרגת את סדרת SD

חברת DiGiCo הכריזה על כוונתה להוציא לאור את טכנולוגיית Stealth Core 2 (ליבה 2 חמקנית), שדרוג לסדרת המיקסרים SD. טכנולוגיית Core 2  תשחרר כוח עיבוד חבוי מכל המיקסרים בסדרת SD וע"י כך תביא את כל המיקסרים של דיג'יקו לרמה חדשה מבחינת כמות ערוצי העיבוד, מבחינה פונקציונליות ומבחינת חווית משתמש משודרגת.

השדרוג שיהיה זמין כאופציה לכל המשתמשים הקיימים. הוא יכלול מראה חדש של קוד האפליקציה ויהפוך את המיקסרים הקיימים למתקדמים יותר ובכך ישמור על מוצרי דיג'יקו צעד אחד קדימה לפני האחרים.

כמה דוגמאות ליתרונות של Core 2:

  • מראה חדש של קוד האפליקציה שישדרג את חווית המשתמש, יספק כח עיבוד מוגדל ויספק ממשק מסך גראפי חדש.
  • עיבוד FPGA (המעבדים העוצמתיים שמצויים בכל המיקסרים של דיג'יקו) משודרג שיביא את כל סדרת SD לרמה חדשה.
  • איקיו דינאמי (Dynamic EQ) בכל ערוץ כניסה וערוץ יציאה.
  • ה SD9 תגדל מ 48 ערוצים ל 96 ערוצים, כולם ב 96kHz. גם מיקסרים האחרים בסדרה יעלו בכמות הערוצים.
  • הגדלה של ה SD7 ל 600 ערוצי עיבוד (ערוצי כניסה וערוצי buss), כולם ב 96kHz ובנוסף כמה פיצ'רים מהפכניים שיאפשרו ל SD7 לתפקד ולבצע כמו אף קונסולה אחרת.
  • ה SD5 תעבור לרמה אחרת ותשתווה בכמות הערוצים לגרסה הנוכחית של ה SD7 ובכך תגיע לביצועים גבוהים יותר מכל קונסולה אחרת שקיימת.

דיגי'קו תשיק גרסה חדשה של ה SD5   – ה SD5sc שתציע את אותן ספסיפיקציות של ה SD5 הנוכחית. זו תהיה הפעם הראשונה שקונסולה Multi-Screen עם איכות הצליל העליונה של דיג'יקו תהיה בהישג כזה.

ה SD5sc תהיה עם מערך מלא (בכל הערוצים) של דיינמיק איקיו, קומפרסור מולטיבנד ו DigiTube (מדמה מנורות), חיבוריות מורחבת של כניסות ויציאות (I/O) וכל שאר כוחות העיבוד והגמישות שדיג'יקו ידועה בהן.

"המטרה שלנו תמיד הייתה לתת את החזר ההשקעה המרבי לשותפים שלנו. המצב היום בתחום ההגברה הפך ליותר מאתגר ועכשיו אנחנו נדרשים להציע את התמיכה בעזרת השדרוגים" אומר מנהל דיג'יקו גיימס גורדון. "זו הסיבה שאנחנו ממשיכים לקחת צעדים נוספים כדי למקסם את ההשקעה של השותפים שלנו לטווח ארוך"